Karin Parrow Tema

Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986): Göteborgs hamn, signerad Karin Parrow, a tego: Erik och Sonja en sympathia Karin, olja på duk, 26,5 x 40 cm

Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

342395

2015-11-23