Klubbat för:
29 000 SEK
30 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Självporträtt, signerad och daterad R.S -55, olja på pannå, 36x36 cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
342397
2015-11-23