Ragnar Sandberg Tema

Ragnar Sandberg Tema
Ragnar Sandberg Tema
Ragnar Sandberg Tema
Ragnar Sandberg Tema
Ragnar Sandberg Tema
Ragnar Sandberg Tema

Klubbat för:

29 000 SEK

30 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Självporträtt, signerad och daterad R.S -55, olja på pannå, 36x36 cm

Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

342397

2015-11-23