Oskar Bergman färglitografi

Oskar Bergman färglitografi
Oskar Bergman färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Småstadsgata i töväder", signerad Oskar Bergman, 96/200, färglitografi, ca 56x79 cm

Gulnad

342408

2015-11-15