Karmstolar 1 par
2015-11-15
342416
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten, ek, skuren dekor, lös sittplymå, sitthöjd ca 50 cm
Skador, lagningar