Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP med glasad överdel, 1950-60-talet, teak, Johannesborgs möbelfabrik AB, Contenta, höjd 184, 63x50 cm
Överdelen med monterat tyg innanför glaset, smärre ytskador
342434
2015-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här