Skåp med glasad overdel

Skåp med glasad overdel
Skåp med glasad overdel
Skåp med glasad overdel
Skåp med glasad overdel
Skåp med glasad overdel
Skåp med glasad overdel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP med glasad överdel, 1950-60-talet, teak, Johannesborgs möbelfabrik AB, Contenta, höjd 184, 63x50 cm

Överdelen med monterat tyg innanför glaset, smärre ytskador

342434

2015-11-14