Lykta

Lykta
Lykta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYKTA, 1900-talets först hälft, brons, 4 ljuspunkter, höjd ca 60 cm

Slitage, skador

342436

2015-11-14