Hörnskåp Louis XVI-stil

Hörnskåp Louis XVI-stil
Hörnskåp Louis XVI-stil
Hörnskåp Louis XVI-stil
Hörnskåp Louis XVI-stil
Hörnskåp Louis XVI-stil
Hörnskåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets början, Louis XVI-stil, med stenskiva, fanérat i mahogny, dekor av riklig intarsia, höjd ca 99, 63x46 cm

Smärre sprickor och fanérskador

342437

2015-11-14