Figuriner Advent design Lisa Larson
2015-11-14
342469
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, figuriner, 4 st, stengods, polykromt glaserade, signerade, höjd ca 11-17 cm
Smärre slitage