Figuriner Advent design Lisa Larson
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LISA LARSON, figuriner, 4 st, stengods, polykromt glaserade, signerade, höjd ca 11-17 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
342469
Päivämäärä:
2015-11-14