Figuriner Advent design Lisa Larson

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LISA LARSON, figuriner, 4 st, stengods, polykromt glaserade, signerade, höjd ca 11-17 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

342469

Päivämäärä:

2015-11-14