Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÄNGSKÅP, Dalarna, 17/1800-tal, blåmålat med polykrom dekor av kurbits, höjd 48, 42x22 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Lås med skador, löst lås
342499
2015-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här