CF Reuterswärd litografier

CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Kompositioner, signerade Reuterswärd, färglitografier, 176/200 resp 186/200 ca 45x64 cm

342502

2015-11-16