Ask med skjutlock Birgit Norén
Closed
2015-11-16
342504
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ASK, med skjutlock, Dalarna/ Hälsingland, 1800-tal, rött imitationsmåleri, polykrom dekor av kurbits, höjd ca 22, 58x33 cm
Lister med skador