Fönster blyinfattade jugend

Fönster blyinfattade jugend
Fönster blyinfattade jugend
Fönster blyinfattade jugend
Fönster blyinfattade jugend

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä,116x54 samt 109x49,5 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage

342527

2015-12-05