Nattygsbord teak

Nattygsbord teak
Nattygsbord teak
Nattygsbord teak
Nattygsbord teak
Nattygsbord teak
Nattygsbord teak

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, Bjärni, Bjärnum, fanerade i teak,låda i vardera sarg, etikettmärkta, höjd ca 43, 41 x 34 cm

342528

2015-11-16