Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, Bjärni, Bjärnum, fanerade i teak,låda i vardera sarg, etikettmärkta, höjd ca 43, 41 x 34 cm
342528
2015-11-16