Akvarell signerad Bignoli Tadari

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kortspelade pojkar, akvarell, signerad A. Bignoli de V Tadari, ca 16,5 x 22 cm

342540

2015-11-14