Ljusstakar och jardnijär

Ljusstakar och jardnijär
Ljusstakar och jardnijär
Ljusstakar och jardnijär
Ljusstakar och jardnijär
Ljusstakar och jardnijär
Ljusstakar och jardnijär
Ljusstakar och jardnijär
Ljusstakar och jardnijär
Ljusstakar och jardnijär
Ljusstakar och jardnijär

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, JARDINJÄR, nysilver, ljusstakar för 3 ljus vardera, höjd ca 22 cm jardinjär längd ca 35 cm

Slitage, jardinjär med gåvogravyr undertill, repor

342547

2015-11-16