Sven X-et Erixon färglitografi
2015-11-16
342549
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X-ET ERIXON (1899-1970): Hockeyspelare, signerad X:et, 349/350, färglitografi, ca 32 x 31 cm
Något gulnad längs passepartout