Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanerad i idegran, höjd 204, 180 x 37 cm, 2 nycklar finns
Bruksslitage, en sockel med skada
342551
2015-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här