Skåp med vitrinöverdel engelsk stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanerad i idegran, höjd 204, 180 x 37 cm, 2 nycklar finns

Bruksslitage, en sockel med skada

342551

2015-11-19