Bordslampor fohundar

Bordslampor fohundar
Bordslampor fohundar
Bordslampor fohundar
Bordslampor fohundar
Bordslampor fohundar
Bordslampor fohundar
Bordslampor fohundar
Bordslampor fohundar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Spanien, 1900-tal, föreställande fohundar, totahöjd ca 56 cm

Lagning, slitage

342572

2015-11-16