Förtjänstmärke dykeri

Förtjänstmärke dykeri
Förtjänstmärke dykeri
Förtjänstmärke dykeri
Förtjänstmärke dykeri

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

FÖRTJÄNSTMÄRKE, omkring 1700-talets senare del, mässing, med text "Under Bergning af Kong. Privil. Norra Dykeri Compagn, Unter Bergung der Konig. Ppriv. Norder Dykerei Comp", ca 6,5x5,5 cm

Smärre slitage

342580

2015-12-05