Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): 1 mapp, "Sommarögonblick II" innehållandes 4 litografier, signerade, 269/360, 59,5x40,5 cm,
Titlar: "Du och Jag", "Sommardansen", "Uteserveringen", "Mot Möja"
342649
2015-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här