Pablo Picasso etsning

Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), Contrée (Femme assise), etsning, 1943, signerad i plåten, 24,5x13 cm
Från boken: Robert Desnos, Contrée, Paris 1944
LITTERATUR: Bloch 362, Cramer 39, Baer 689Bb

342650

2015-11-20