Pablo Picasso etsning
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), Contrée (Femme assise), etsning, 1943, signerad i plåten, 24,5x13 cm
Från boken: Robert Desnos, Contrée, Paris 1944
LITTERATUR: Bloch 362, Cramer 39, Baer 689Bb
342650
2015-11-20