Kluckflaska Birgit Norén
Valmis
2015-11-16
342654
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KLUCKAFLASKA, glas, 1700-tal, höjd ca 25 cm
Slitage