Kluckflaska Birgit Norén

Kluckflaska Birgit Norén
Kluckflaska Birgit Norén

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLUCKAFLASKA, glas, 1700-tal, höjd ca 25 cm

Slitage

342654

2015-11-16