Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FRANS TIMÉN (1883-1968): Vinterlandskap, signerad F- Timén 1898, olja på pannå, 37,5x28,5 cm
342656
2015-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här