Spiklyktor Birgit Norén

Spiklyktor Birgit Norén
Spiklyktor Birgit Norén
Spiklyktor Birgit Norén
Spiklyktor Birgit Norén

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPIKLYKTOR, 3 st, 1800-tal, plåt, höjd ca 27-32 cm

Slitage, skadade upphängningsanordningar

342659

2015-11-16