Cover 1900-tal

Cover 1900-tal
Cover 1900-tal
Cover 1900-tal
Cover 1900-tal
Cover 1900-tal
Cover 1900-tal
Cover 1900-tal
Cover 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COVER, pläter, 1900-tal, oval form med handtag, längd ca 45 cm, senare anpassat underlägg medföljer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Bruksslitage

342666

2015-11-30