Ljusstakar Birgit Norén

Ljusstakar Birgit Norén
Ljusstakar Birgit Norén
Ljusstakar Birgit Norén
Ljusstakar Birgit Norén

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, 1700-tal, höjd ca 10-14 cm

Bucklor, ljusmanschett saknas

342668

2015-11-16