Stånka och svepaskar Birgit Norén
2015-11-16
342680
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STÅNKA, SVEPASKAR, 3 st, 1800-tal, bemålade, stånkans höjd 19-30 cm
Skador