Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STÅNKA, SVEPASKAR, 3 st, 1800-tal, bemålade, stånkans höjd 19-30 cm
Skador
342680
2015-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här