Stånka och svepaskar Birgit Norén

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STÅNKA, SVEPASKAR, 3 st, 1800-tal, bemålade, stånkans höjd 19-30 cm

Skador

342680

2015-11-16