Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Porträtt av ung kvinna, otydligt signerad, olja på duk, 33x20 cm

Någon smärre dukskada

342682

2015-11-16