Carl Otto Hultén akvarell

Carl Otto Hultén akvarell
Carl Otto Hultén akvarell
Carl Otto Hultén akvarell
Carl Otto Hultén akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL OTTO HULTÉN (född 1916): "Utkiken", signerad och daterad C.O Hultén, enligt anteckning baktill utförd 1948, akvarell, 20x15 cm

342686

2015-11-16