August Puig akvarell

August Puig akvarell
August Puig akvarell
August Puig akvarell
August Puig akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST PUIG (Spanien, 1929-1999): "Tragedia Griega", signerad och daterad Aug. Puig 1985, akvarell, diptyk, 17x17 cm vardera

342687

2015-11-16