Henri Pfeiffer akvareller

Henri Pfeiffer akvareller
Henri Pfeiffer akvareller
Henri Pfeiffer akvareller
Henri Pfeiffer akvareller

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRY PFEIFFER (Tyskland, 1907-1952): (2) Kompositioner, signerade och daterade HP -29 respektive -32, akvarell på papper,13,5x16 cm respektive 16x18 cm

342688

2015-11-16