Kärl mässing

Kärl mässing
Kärl mässing
Kärl mässing
Kärl mässing

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

SPOTTLÅDA, 1800-talets slut, mässing, på fötter, höjd 8, 5, 29 x 18,5 cm

Bruksslitage

342689

2015-11-16