Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULTUNA, ljusstakar, 6 st, mässing, varav 2 st äldre 1800-tal, nr 2 och 5, höjd ca 12 cm
Bruksslitage
342693
2015-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här