Kontorsljusstakar mässing

Kontorsljusstakar mässing
Kontorsljusstakar mässing
Kontorsljusstakar mässing
Kontorsljusstakar mässing
Kontorsljusstakar mässing
Kontorsljusstakar mässing

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULTUNA, ljusstakar, 6 st, mässing, varav 2 st äldre 1800-tal, nr 2 och 5, höjd ca 12 cm

Bruksslitage

342693

2015-11-16