Krus Birgit Norén

Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUS, 5 st, 1800-tal, glaserat lergods, höjd 7-24 cm

Nagg, glasyrskador

342716

2015-11-16