Parti glas Birgit Norén

Parti glas Birgit Norén
Parti glas Birgit Norén
Parti glas Birgit Norén
Parti glas Birgit Norén

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILSKÅLAR, 8 st, FLUGFÅNGARE, 2 st, glas, 1800-tal, filskålarnas dimater ca 15, flugfångarnas höjd ca 12 cm

Mindre nagg

342732

2015-11-18