Oscar Keen oljemåling

Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR KEEN (1867-1949): Kustbild med hus, signerad Oscar Keen 85, olja på duk, 25x32 cm

342775

2015-11-17