Edvin Öhrström Ariel Orrefors

Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, vas, Orrefors, Ariel no 276F (1956), signerad Edvin Öhreström, höjd ca 16, diameter 13 cm

Smärre repor

342784

2015-11-17