Stol pall Birgit Norén

Stol pall Birgit Norén
Stol pall Birgit Norén
Stol pall Birgit Norén
Stol pall Birgit Norén
Stol pall Birgit Norén
Stol pall Birgit Norén

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, PALL, 1800-talets första hälft, bemålade, sitthöjd ca 40 resp 48 cm

Pallen tidigare stol, stolen med lagning

342806

2015-11-17