Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN, karmstolar, 2 st, "Sjuan", för Fritz Hansen, röda sitsar, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, 2 fothylsor med skador
342814
2015-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här