Arne Jacobsen sjuan karmstolar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE JACOBSEN, karmstolar, 2 st, "Sjuan", för Fritz Hansen, röda sitsar, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, 2 fothylsor med skador

342814

2015-11-17