Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
GRÖTSKÅL, MJÖLKKANNOR, 2 st., olika storlekar , flintgods, 1900-talets första hälft, kannorna märkta Göteborg, med dekor av tomtar
Krackeleringar, lagning på skålen
342821
2015-11-17