Sigurd Persson

Sigurd Persson
Sigurd Persson
Sigurd Persson
Sigurd Persson
Sigurd Persson
Sigurd Persson

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SIGURD PERSSON (1914-2003), vas, glas, Transjö, svart iriserande dekor mot blå botten, signerad Sigurd Persson Transjö -89 R Unik, höjd ca 15,5 cm

Bruksslitage

342822

2015-11-17