Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SIGURD PERSSON (1914-2003), vas, glas, Transjö, svart iriserande dekor mot blå botten, signerad Sigurd Persson Transjö -89 R Unik, höjd ca 15,5 cm
Bruksslitage
342822
2015-11-17