Ingrid Roth

Ingrid Roth
Ingrid Roth

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGRID ROTH (född 1958): Hästarnas dal, signerad och numrerad 254/290, litografi, bildmått 43x60 cm, oramad

342824

2015-11-17