Sekretär art deco Sverige

Sekretär art deco Sverige
Sekretär art deco Sverige
Sekretär art deco Sverige
Sekretär art deco Sverige
Sekretär art deco Sverige
Sekretär art deco Sverige
Sekretär art deco Sverige
Sekretär art deco Sverige

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, art deco, Reimers möbler Mjölby, mahogny, lådinredning delvis fanerad i masurbjörk samt intarsia, höjd 117, 100 x 37 cm, nycklar finns

Ytskador

342842

2015-11-17