Bettina Beres

Bettina Beres
Bettina Beres
Bettina Beres
Bettina Beres
Bettina Beres
Bettina Beres

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BETTINA BERES (Polen, född 1958): "Termos", olja på duk, signerad och daterad B -01, signerad och daterad a tergo, ca 61x50 cm, oramad

342849

2015-11-17