Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GÖSTA WERNER (1909-1992): Visor av Evert Taube, två portföljer med 61 färg- och sv/v litografier signerade Gösta Werner, verket numrerat 76/225, editerad av Galerie Aix, Stockholm
342850
2015-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här