Bordstol Birgit Norén

Bordstol Birgit Norén
Bordstol Birgit Norén
Bordstol Birgit Norén
Bordstol Birgit Norén
Bordstol Birgit Norén
Bordstol Birgit Norén
Bordstol Birgit Norén
Bordstol Birgit Norén
Bordstol Birgit Norén
Bordstol Birgit Norén

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSTOL, 1800-talets första hälft, röd originalbemålning, sitthöjd ca 53, bordets mått höjd ca 53, 77x61 cm

Lagning

342855

2015-11-17